GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tekoppar 16003281

nr 1600 3281

Lillemor Mannerheim

(1927-1994)

Tekoppar, 4 st, Lillemor Mannerheim (1927-1994), solros, Upsala/Ekeby/Gefle, ej märkta. Höjd: 8 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 februari 2024
kl 20:23:29

Gefle Porslinsfabrik AB
Upsala-Ekeby